Naslovnica

Nalazite se ovdje: Naslovna > Edukacija > Priprema se šesto izdanje vodiča “Karijere 2010.” portala MojPosao

Baza konzalting tvrtki

Korisni kalkulatori

Dionice

Rast Pad Promet
Ticker Zadnja Promjena
DDJH-R-A 51,00 +2,27
HUPZ-R-A 1.087,99 +1,86
JDPL-R-A 78,98 +1,69
DLKV-R-A 125,50 +1,13
LKRI-R-A 100,05 +1,09
Ticker Zadnja Promjena
TNPL-R-A 638,00 -7,38
ISTT-R-A 184,99 -4,64
ZVZD-R-A 2.600,00 -3,70
BLJE-R-A 84,10 -3,69
LANO-R-A 9,01 -3,33
Ticker Zadnja Promet
INA-R-A 3.800,00 1.121,33
ADRS-P-A 213,50 1.067,50
HT-R-A 241,99 407,22
ADPL-R-A 99,85 225,82
IGH-R-A 740,00 97,14

Edukacija

Promidžbene mogućnostiPriprema se šesto izdanje vodiča "Karijere 2010." portala MojPosao

Piše: Tihomir Mršić

Fotografija:

Predstavite se na tržištu rada - vodič "Karijere" posloprimcima uz osnove kao što su pregled najčešćih pitanja na intervjuima za posao i primjere dobro napisanih životopisa i savjete pravnika donosi i pregled najtraženijih zanimanja, profile poslodavaca i edukativnih ustanova za cjeloživotno obrazovanje.

Šesto izdanje vodiča “Karijere 2010.” koje priprema portal MojPosao donijet će korisne savjete i informacije o hrvatskom tržištu rada. Želite li promicati poduzeće u pozitivnom kontekstu, biti percipirani kao poželjan poslodavac, predstaviti svoju tvrtku, plan zapošljavanja ili program razvoja zaposlenika te iskoristiti mogućnost brendiranja na tržištu rada, odaberite jedan od tri oblika predstavljanja u planiranome vodiču “Karijere 2010.”.

Osnovni oblik čini jedna stranica formulara a cijena mu je 2.800 kuna, standardni uključuje formular i stranicu slobodnog teksta o čijem dizajnu i sadržaju odlučuje tvrtka (cijena 3.900 kn), dočim napredni sadržava formular i dvije stranice slobodnog teksta, što može uključivati i kraći intervju s nekom od vodećih osoba iz tvrtke. Cijena mu je 4.900 kuna.

Budući da takvo oglašavanje nije jeftino, upitali smo mjerodavne koje prednosti donosi.

- Vodič “Karijere” posloprimcima uz osnove kao što su pregled najčešćih pitanja na intervjuima za posao i primjere dobro napisanih životopisa i savjete pravnika donosi i pregled najtraženijih zanimanja, profile poslodavaca i edukativnih ustanova za cjeloživotno obrazovanje. Vodič je zamišljen kao oslonac tijekom potrage za poslom i savjetnik u razvoju karijere. U profilima 20 zanimanja za kojima se predviđa velika potražnja u budućnosti osiguran je detaljan opis svakog zanimanja, navedena je potrebna razina i vrsta obrazovanja, očekivana primanja te razlike koje se javljaju na istome radnome mjestu u različitim tvrtkama. Poslodavci koji su predstavljeni u “Karijerama” otkrivaju kako će ove godine nastaviti zapošljavati, kakve će zaposlenike tražiti i što će od njih očekivati. U njemu imaju priliku predstaviti tvrtku, plan zapošljavanja te program razvoja zaposlenika, odnosno uvrstiti se u krug poželjnih poslodavaca – odgovorila nam je voditeljica promidžbe i eksternih komunikacija Martina Lovrić iz tvrtke Tau on-line, između ostalog zadužena za promicanje “Karijera 2010.”.

Osim oglašavanja tvrtke na tržištu rada, posredno se oglašavaju i njezini brendovi i proizvodi te regrutira kvalitetan kadar. Budući da je riječ o godišnjem izdanju, svaki primjerak Vodiča pročitaju minimalno tri osobe, a često se rabi i kao relevantan izvor informacija za savjetovanje prilikom zapošljavanja, dodala je.

Ipak, zašto bi vas naši poduzetnici poslušali i ulagali u reklamu umjesto da se posluže klasičnim (i jeftinijim) načinom traženja radne snage?

- Pronalaženje novih zaposlenika samo je jedan od ciljeva vodiča “Karijere”. U odnosu na oglašavanje slobodnih radnih pozicija na portalu MojPosao, vodič omogućuje šire predstavljanje u određenom kontekstu. Prethodna izdanja “Karijera” pokazala su da se u vodiču oglašavaju vodeće hrvatske tvrtke koje kontinuirano ulažu u svoje zaposlenike i razvijaju segment ljudskih potencijala, a takav način prezentacije nadopunjuje njihove redovne aktivnosti u potrazi za novim zaposlenicima – istaknula je gospođa Lovrić.

Tagovi: karijere 2010., mojposao, posao, poslodavci, posloprimci, tržište, zaposlenje, zapošljavanje

Pošalji članak: Facebook Twitter Croportal digg Reddit del.icio.us

Nema komentara

Komentiranje članka

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni.


PRIJATELJI:limun.hrlider.hrezadar.hrmoj-bankar.hrwebgradnja.hrmojbiz.com1klik.hr

PARTNERI:infopunkt.tvshe.hrzagreb.hrhi-tech.hrstrateskiplan.hr